Комплет За Додатоци За Таблети Коби Универзал

Комплет За Додатоци За Таблети Коби Универзал

Това е достапна
DEN 2.67
Количината на стоката:

Таблетите требаше да бидат мобилни. Бидете подготвени Со Универзалниот Комплет За Додатоци На Коби Вклучен во комплетот : Универзална Кутија за Таблети наменета за Таблети со големина на екранот од 9 - 10,1 инчи. Неговиот тенок дизајн е изграден со издржлив неопрен за да го заштити вашиот уред додека сте во движење. Удобен страничен џеб со патент ви овозможува да ги чувате вашите додатоци. Капацитивното Игла ви овозможува да комуницирате со Вашиот Таблет и практично да ги елиминирате отпечатоците од прсти на Екранот на Допир. Кога излегувате надвор од дигиталниот свет и назад на хартија, неговото вградено пенкало со црно мастило овозможува непречено и прецизно пишување. HDMI Кабелот го проширува вашето искуство со Таблети на ВАШИОТ HD ТЕЛЕВИЗОР. Уживајте ВО 1080п филмови и споделете. Комплет За Додатоци За Таблети Коби Универзал (Екрани од 9-10 инчи) Комплет За Додатоци За Таблети Коби Универзал (Екрани од 9-10 инчи).

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата