Декомодира Внатрешен Декор На Ѕид Од Бела Железна Куќа, Комплет од 1

Декомодира Внатрешен Декор На Ѕид Од Бела Железна Куќа, Комплет од 1

Това е достапна
DEN 588.48
Количината на стоката:

Декодирајте Внатрешен Декор На Ѕидот На Фармата Од Бело Железо, Комплет од 1 е уникатен додаток на вашиот стилски дом. Оваа плакета за кафе одговара на домашните ентериери на секој љубител на кафе, исто така прави добар декор на ѕидот на кафулето. Оваа ставка бродови во 1 картон. Голем, но лесен железо безбедно виси од било кој ѕид. Лесен и подготвен за прикажување со хардвер за клучалки во задниот дел; ноктите и завртките не се вклучени. Погоден само за внатрешна употреба. Фарма стил. Типографијата вклучува " Свежо Сварено, " "Кафе," "Мока," "Лате," и " Американо". Подобрете го вашиот дом инспириран од фарма со класичен стил и допир на пријатна привлечност. Овој метален знак за кафе е направен од цврсто железо. Овој знак за ѕид од кафе има сјаен бел панел, црн преглед и црно-црвени текстови. Овој декор за ѕид од кафе прикажува правоаголен панел со граници во сјајна црна боја и типографија "Свежо Сварено Кафе". Знакот за кафе е со димензии 33,5 "Л х 1" В х 9 " Ч и тежи 1,8 килограми. Овој знак за кафе со правоаголник носи цврст бел панел детален со црни и црвени текстови и граница. Избришете ја со сува крпа. Овој знак за кафе за ѕид е обликуван метален лим со врежани букви. Фарма стил. Декодирајте Внатрешен Декор На Ѕидот На Фармата Од Бело Железо, Комплет од 1 прави совршен додаток на секој дом.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата