ЊУЈОРК Здроби од Сара Џесика Паркер За Жени-3. Оз ЕДП Спреј

ЊУЈОРК Здроби од Сара Џесика Паркер За Жени-3. Оз ЕДП Спреј

Това е достапна
DEN 0.33
Количината на стоката:

Лансирана од дизајнерската куќа На Сара Еѕѕесика Паркер во 2011 година. Овој мирис на килибарна ванила има мешавина од белешки од кокос, ванил и бел цвет. Лансирана од дизајнерската куќа На Сара Еѕѕесика Паркер во 2011 година. Овој мирис на килибарна ванила има мешавина од белешки од кокос, ванил и бел цвет. Се препорачува за романтично носење. Ве одржува освежувачки цел ден. Се препорачува за секојдневна облека.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата