Јубнлви Машки Обичен Цврст Спој Без Качулка Надвор Од Рамениот Ракав Блуза Со Дуксер Без Качулка Со Долги Ракави

Јубнлви Машки Обичен Цврст Спој Без Качулка Надвор Од Рамениот Ракав Блуза Со Дуксер Без Качулка Со Долги Ракави

Това е достапна
DEN 3.33
Количината на стоката:

Пол : машки. Повод : Секојдневно, Секојдневно. Тип На Шема : Цврст. Стил : Секојдневен/Дневно. Должина на ракавот : Долг Ракав. Одговара : Одговара на големината. Дебелина : Стандард. Како да се мие : Рачно Миење Ладно, Висат Или Линија Сува. Сезона : Зима. Што добивате : 1 х Машки Дуксер Ракав Врвни Машки Меки Пуловер Од Руно Благословени Дуксери За Мажи Секојдневен Врв Со Долги Ракави Топла табела Со Големина на Дуксери : . Големина : Л САД : 8 ЕУ : 38 Биста : 108см/42.52" Рамо : 58.5 см/23.03" Ракав : 52.5 см/20.67" Должина : 68см/26.77"Големина : XL САД : 10 ЕУ : 40 БИСТА : 112см/44.09" Рамо : 60см/23.62" Ракав : 54см/21.26" должина : 70СМ/27.56"големина : ххл сад : 12 еу : 42 биста : 116см/45.67" Рамо : 61.5 см/24.21" Ракав : 55.5 см/21.85" ДОЛЖИНА : 72СМ/28.35"големина : хххл сад : 14 Еу : 44 биста : 120см/47.24" рамо : 63см/24.80" РАКАВ : 57см/22.44" должина : 74см/29.13"големина : ххххл Сад : 16 еу : 46 биста : 124см/48.82" рамо : 64.5 СМ/25.39" ракав : 58.5 см/23.03" должина : 76см/29.92" повод : Fall и зима, за вежбање, трчање, јога, ШОПИНГ, патување, забава, Одмор, клуб, на отворено и секојдневно за носење. Машки Дуксер Јакна Скелет Дуксер. Материјал : Полиестер, Дише И Мек, Лесен И Дише Дуксер Ве Одржува Ладни и Суви Додека Тренирате. Кул Дуксери Мажи Плус Големина Дуксери За Мажи. Погоден за Тинејџер, Машки Лесен Машки Џемпер Обични Дуксери за Мажи. [Дизајни]Пуловер со Долги Ракави, Ракав Надвор Од Рамото, Врвови На Блок Во боја, Есенски Врвови За Машки, Долг Ракав,Без Крпеница, Тој е Мек, Растеглив и Удобен. Неонски Дуксер За Мажи Симпатичен Врв. Пролет, Fall И Зима Мајка Дуксер Удобни Дуксери Мажи.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата