Фишер-3 - Во-Музика Сјај И Растат Фитнес Детска Игра Со Светла И Отстранливи Играчки

Фишер-3 - Во-Музика Сјај И Растат Фитнес Детска Игра Со Светла И Отстранливи Играчки

Това е достапна
DEN 2.67
Количината на стоката:

Фишер-Цена 3-во-1 Музика, сјај и растат салата активност игра мат е место за вашето малечко да "блескаат" нивната игра време. Новороденчињата можат да достигнат, лилјак и да сфатат 5 играчки за поврзување, вклучувајќи огледало, мека играчка заat од штракаат, заби за полжави без бпа, играчка за виножито со крцкање и музика и светла видра. Музиката и светлата видра пуштаат 15 минути музика и сјаат меко светло за да ја направат видрата за играње забавна на или надвор од подлогата! Како што расте вашето бебе, отстранете ги двата лака за време на стомакот на големата, удобна подлога, за да можат да притискаат нагоре и да ги вклучат тие мускули на вратот и јадрото. Плус, боите со висок контраст во салата можат да помогнат во најраниот визуелен развој на бебето. 3-во-1 активност салата која расте со вашето бебе од новороденче лежеше и игра до време на стомакот и земање (0М+). Вклучува 5 играчки за бебиња : музика и светла видра со мека опашка, огледало за самооткривање, мека играчка заat од штракаат, заби за полжави без бпа и двострана играчка за виножито со крцкање. Земете ја видрата со до 15 минути забавна музика и светла. Гледањето во нивниот одраз во огледалото помага во самооткривањето на бебето и големиот карактер се соочува со помош во визуелниот развој на бебето. Голем плејмат од 30 х30 инчи со бои со висок контраст може да се пере во машина за лесно чистење.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата