Каролини Богатства Bb1756ddm Абсорбента Јадење Сушење Мат За Кујна Контра Зимски Одмор Џек Расел Териер Јадење

Каролини Богатства Bb1756ddm Абсорбента Јадење Сушење Мат За Кујна Контра Зимски Одмор Џек Расел Териер Јадење

Това е достапна
DEN 1.67
Количината на стоката:

Каролини Богатства Bb1756ddm Абсорбента Јадење Сушење Мат За Кујна Контра Зимски Одмор Џек Расел Териер Јадење Зимски Одмор Џек Расел Териер Јадење Сушење Мат. Ова Јадење Сушење мат карактеристики уметнички дела На Џек Расел Териер. Одличен подарок за сопственикот На Џек Расел териер. Ако Зимата е една од вашите омилени сезони. Тогаш сигурно можете да ја користите Оваа Подлога за Сушење Садови за да ја додадете Во вашите украси За Зимската сезона. Уморни од поставување садови на стара крпа? Па, не грижете се повеќе кога ќе ги ставите очите на оваа украсна подлога за садови! Мери и има полиестерско лице што апсорбира вода, влошка од полиуретанска пена, облога од полиестерска мрежа и завршна обработка на обврзувачки раб. Додадете допир на талент и функционалност во кујната со нарачување на вашата денес! Додадете допир на талент и функционалност во кујната.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата