Навистина Мека Сива Мулти Лента Кралот Утешител Во Собата

Навистина Мека Сива Мулти Лента Кралот Утешител Во Собата

Това е достапна
DEN 1.00
Количината на стоката:

Оваа модерна сива хоризонтална шема на ленти има поголеми ленти опкружени со помали координативни ленти и разновидни сиви нијанси Во Навистина Мека ткаенина за мекост и перформанси на кои може да сметате. Ткаенината е 100% четкана микрофибер со нашиот специјален Навистина Мек третман. Утешителите се полни со 100% полнење од полиестерски влакна. Оваа ставка може да се пере во машина, но задолжително користете машини со соодветна големина за да избегнете вишок абење на предметите. Вклучува : еден крал утешител 104х90 инчи и два крал шамс 20х36 инчи. Оваа модерна сива хоризонтална шема на ленти има поголеми ленти опкружени со помали координативни ленти и разновидни сиви нијанси. Предметите имаат навистина Мек материјал за лице и грб со мекост и перформанси на кои можете да сметате. Секој комплет за постелнина вклучува две перници шами За Целосни/кралица И кралски големини. Близнаците имаат една измама. Сите предмети се перат во машина.Вклучува еден крал утешител (104х90 инчи) и два крал шамс (20х36 инчи)ткаенината е 100% четкана микрофибер со нашиот специјален Навистина Мек третман. Утешителите се полни со 100% полнење од полиестерски влакна.Оваа ставка може да се пере во машина, но задолжително користете машини со соодветна големина за да избегнете вишок абење на предметите.Оваа ставка е увезена од Кина.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата