Озери Фреско Нерѓосувачки Челик Сол И Бибер Мелница И Мелница, Бпа-Слободен

Озери Фреско Нерѓосувачки Челик Сол И Бибер Мелница И Мелница, Бпа-Слободен

Това е достапна
DEN 478.40
Количината на стоката:

Дуото Озери Фреско Мелница За Сол и Бибер е дизајнирана Во Германија и рачно изработена со најквалитетен нерѓосувачки челик. Фалејќи се со дизајн за заштеда на простор кој комбинира комори за сол и бибер без БПА во една мелница, Дуото Фреско нуди шик фактор на форма што и двајцата изгледаат добро на трпезариската маса и лесно се чуваат. Дуото Фреско користи моќни еколошки керамички запчаници способни за мелење зрна бибер, сол и зачини. Дуото Фреско има и две прилагодливи копчиња за прилагодување на житото од фино до грубо, и проѕирен сад кој и го открива дејството на мелење и го олеснува следењето на нивото на зачини. Озери Фреско Нерѓосувачки Челик Сол И Бибер Мелница И Мелница, Бпа-Бесплатно : Дизајниран Во Германија и изработен од нерѓосувачки челик со највисок квалитет. Карактеристики моќни керамички запчаници за без напор мелење дејство на зрна бибер, сол и зачини. Може да се пофали со дизајн за заштеда на простор кој комбинира двојни комори за сол и бибер без БПА во една мелница. Вклучува две прилагодливи копчиња за прилагодување на житото од фино до грубо. Транспарентен контејнер го открива дејството на мелење и го олеснува следењето на нивото на пиперката. Гарантирано Задоволство.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата