Пластична забава јо-јо, 4ct

Пластична забава јо-јо, 4ct

Това е достапна
DEN 175.84
Количината на стоката:

Покажете ги своите вештини со овие пластични забави за забава Yo-Yo! Одлично за "Одење на кучето " и правење други кул трикови, овие минијатурни јо-Јос ќе бидат тони забава на роденденската забава на вашето дете. Поминете ги за време на прославата за малите да си играат. Или, предадете ги како награди за игри за победа на забавни игри. Овие мини јо-Јос се одлични за додавање на торби за добра за децата да ги однесат и дома. Пронајдете други забавни услуги за големиот ден на вашето дете со купување на остатокот од нашите резерви за роденденска забава! Пластични фаворити за забава Јо-Јо, 4 CT : 4 пластични јо-јо-забави. Мини јо-јос доаѓаат во разновидни бои. Тони забава за роденденска забава на дете. Користете со други материјали за роденденска забава.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата