Budge Premier Class A RV Cover, водоотпорна, премиум заштита на отворено за RV, повеќе димензии

Budge Premier Class A RV Cover, водоотпорна, премиум заштита на отворено за RV, повеќе димензии

Това е достапна
DEN 2.00
Количината на стоката:

Budge Premier Class A RV Cover RVRP-2 е изработен од долготраен 300 денерски полиестерски материјал. Тешката покривка на RV обезбедува заштита од сите временски услови за вашиот RV или моторна куќа. Покривот е 100% водоотпорен за крајна заштита на водата. Оваа покривка за складирање RV е исто така произведен со прислушувани шевови за да се обезбеди дека влагата не продира до вашиот RV. На капакот има панели со целосна висина кои овозможуваат целосен пристап до вашиот RV додека е покриен. Вентиларите за воздух се стратешки лоцирани на горниот дел од капакот за да се спречи исцртување на воздухот. Овој капак за рекреативно возило има уникатен и прилагодлив дизајн за да обезбеди цврсто вклопување. Покривот вклучува систем на токи за дополнителни безбедносни и еластични агли на дното за брзо и лесно вклопување. Вклучена е бесплатна торба за складирање. Оваа надворешна RV покривка е направена од полиестер со тешки 300 дени. Оваа покривка на RV Class A има целосна панели со висина за лесен пристап додека вашиот RV е покриен. Вклучени се системи за токи и каиш за да помогнат во обезбедувањето на RV за време на сите временски услови. Еластични агли на дното за брзо и лесно вклопување. Покривот е сива во боја. Овој мерки за покривање на Class A RV 348 "L X 105" W X 108 "H. 348" L X 105 "W X 108" H.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата