Креативно претворање на салфетки за ручек во пиратски парети

Креативно претворање на салфетки за ручек во пиратски парети

Това е достапна
DEN 0.33
Количината на стоката:

Воодушевете ги вашите гости на вашата забава со тематски пиратски парети со овие салфетки за пиратски парети ручек. Совршено за закуски или чистење на мали хаос, овие салфетки за ручек на пиратски парети можат да послужат со различни цели. Координирајте ги салфетки за ручек на пиратски парети со други материјали за забави и украси на тематски партии. На салфетки за ручек во пиратски парети се мерат квадратни 6,5 инчи и се изработени од хартија, што го прави депонирање на ветре. Креативно конвертирање на салфетки за ручек во пиратски парети : 16 салфетки за пиратски парети. Салфетки за пиратски парети мерат 6,5 ". Совршен акцент на табелата за вашата забава за теми Pirate Parrty. За еднократна употреба.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата