Маичка за елитни перформанси на Al1ve Mens

Маичка за елитни перформанси на Al1ve Mens

Това е достапна
DEN 1.33
Количината на стоката:

Без пот. Изведете го најдоброто во елитната изведба на Al1ve, испорачувајќи ја удобноста, стилот и функцијата за да одговара на вашиот активен животен стил со технологија за влага за влага, ве одржува суво преку кое било тренингот. Приближно. Мерења на моделот : Висина : 6'1 ”, половината : 30-1/2”, Градите : 37 ”, раменици : 45”. Моделот носи големина : М. влага. Лого-заптивка на лого. Лента за вратот за удобност. Опуштено вклопување. 100% полиестер. Машина за перење. Увезени. Елита маица за изведба за мажи од Al1ve.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата