Миди здолниште за време и мири

Миди здолниште за време и мири

Това е достапна
DEN 463.84
Количината на стоката:

Подгответе се да заслепувате во ова треперливо време и здолништето на Плисе. Ова влечење на здолништето е идеална опција за сите ваши празнични настани, ќе ја сакате долгата должина и полнота на телото. Здолништето има еластична лента за половината за леснотија и удобност и должина од 32 "Миди. Металниот сјај во ткаенината го прави ова здолниште крајната празнична ставка за забави, слики и повеќе. Ексклузивно на. Полиестерска ткаенина; Плис. Миди должина; 32; "Должина. Повлечете го дизајнот; Еластична половината.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата