Womanената Пионер 44 yd памучни кучиња во пижами прецизно шиење и занаетчиска ткаенина, бела

Womanената Пионер 44 yd памучни кучиња во пижами прецизно шиење и занаетчиска ткаенина, бела

Това е достапна
DEN 2.33
Количината на стоката:

Со стил на селски шик, пионерската жена 44 "x 3 yd памучни кучиња во пижами Прецизно шиење и занаетчиска ткаенина испорачува безвременски, празничен шарм на сите ваши домашни производи. Оваа разноврсна ткаенина е одличен избор за секој занаетчиски ентузијаст како што може Понудете прекрасно самостојно парче акцент на вашата дневна соба или координирајте со постојниот декор за да создадете изглед што е уникатен за вас! Плус, 100-процентната памучна ткаенина е направена машина што може да се мие, така што секој од вашите проекти е полн со лесна нега Инструкции. Поправете го вашиот дом исто како што сакате со гроздобер стил што го сакате од пионерската жена и шијте нешто ново оваа сезона на празникот со пионерската жена 44 "x 3 yd памучни кучиња во пижами Прецизно шиење и занаетчиска ткаенина.MEET РЕЕ : Ри Драмонд е најпродавана авторка на NYујорк Тајмс, ТВ личност, феном на социјалните мрежи и жената која стои зад популарниот блог за животен стил на Пионер, кој започна сето тоа. Таа е исто така lубител на путер, басет песни, Етел Мерман, нејзиниот ловец, каубојски сопруг Лад и нивните четири деца. Нејзиниот стил на обична земја и вкусни рецепти ја направија да се занимаваат со сите работи што готват и забавуваат. Лесен 100% памучен материјал. Продаден во индивидуална прецизност од 3 дворови. Мерења : 44/45 "W x 108" L (111,7/114,3 см x 274,3 см).

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата