Накит клуб 1. Карат Т. В. Црно-Бел Дијамант Стерлинг Сребрен Накит За Срце

Накит клуб 1. Карат Т. В. Црно-Бел Дијамант Стерлинг Сребрен Накит За Срце

Това е достапна
DEN 5647.84
Количината на стоката:

Понекогаш наједноставната работа може да биде најубавата и највпечатлива. Со пенливи црно-бели дијаманти, секој избор ќе ве придружува во секоја пригода-и свртете неколку глави додека го правите тоа. Изберете го оној што ви ја врти главата и нарачајте денес пред да ги нема одамна. 1.00 ctw дијамант. Изработено од 0,925 сребро. Вклучува соодветни срцеви обетки, прстен и приврзок со синџир од 18 инчи. Бафед на светла сјај. Притисни Назад Затворање. Прстен Доаѓа во големини 6,7,8.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата