Омикс-Ада Врата Заклучување Цилиндар Одговара изберете: 1989 - ЏИП WRANGLER YJ, 1987 - ЏИП WRANGLER

Омикс-Ада Врата Заклучување Цилиндар Одговара изберете: 1989 - ЏИП WRANGLER YJ, 1987 - ЏИП WRANGLER

Това е достапна
DEN 2079.84
Количината на стоката:

Омикс-Цилиндар За Заклучување На Вратата Ада; Вклучени Клучеви; Пар; директни делови и додатоци за џипови за замена НА ОЕ изградени според оригиналните спецификации Од Омикс-АДА. Ограничена петгодишна гаранција На Производителите. Производител На Општи Информации : Омикс-Ада. Производителот Дел Број : Омикс-Ада. УПЦ : 804314149666. Фитнес Водич 1984-1990 Џип Чироки. Одговара Изберете : 1989-1990 ЏИП WRANGLER / YJ 1987-1988 ЏИП WRANGLER 1976-1978,1980-1984 ЏИП ЏИП 1984-1990 ЏИП ЧИРОКИ 1977,1979 - 1980 АМЕРИКАНСКИ МОТОРИ ЏИП 1981-1984 ЏИП SCRAMBLER и повеќе-додадете го вашето возило во нашиот додаток за вклопување за да проверите .

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата