Mdr-XB950B1 B Црни Безжични Дополнителни Слушалки BassTM

Mdr-XB950B1 B Црни Безжични Дополнителни Слушалки BassTM

Това е достапна
DEN 3.33
Количината на стоката:

Почувствувајте ја слободата и сакајте го басот со овие bluetooth® слушалки СО ДОПОЛНИТЕЛЕН бас? кои обезбедуваат моќен, јасен звук и до 18 часа траење на батеријата. Најдете го совршениот звук за секоја песна со Апликацијата Sony Headphones Connect додека уживате во широк фреквентен одговор за крајното искуство со слушање. Дури и земете повици без раце со вградениот микрофон. Слободата никогаш не звучела подобро. Почувствувајте ја моќта НА ДОПОЛНИТЕЛНИОТ бас?. Висококвалитетно безжично аудио Со bluetooth® и NFC, плус LDAC. Оптимизирајте ги поставките за звук со Апликацијата Sony Headphones connect. Уживајте во широк фреквентен одговор. Лесно земајте повици безжично со вградениот микрофон. Слушајте подолго со 18 часа траење на батеријата. Изберете од црна, црвена или сина за да одговара на вашиот стил.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата