Џолтара Фортнит Соло Режим Акција Слика 4

Џолтара Фортнит Соло Режим Акција Слика 4

Това е достапна
DEN 3.00
Количината на стоката:

Подготвени Со Фортнит Соло Режим Колекционерски Фигури! Овие артикулирани акциони фигури имаат неверојатни детали, одлични Облеки и доаѓаат со одлични Алатки за Берба. Скалата од 4 инчи е совршена за живеење Надвор Од Фортнит; се вклопува во свет богат со градежни искуства, Едрилици, Возила и многу повеќе. ? ПРЕДУПРЕДУВАЊЕ : ОПАСНОСТ ОД ГУШЕЊЕ-Мали делови. Не за деца под 3 години. 28 Точки На Артикулација.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата