Правоаголна Корпа Од Врба Со Постава Од Бела Ткаенина

Правоаголна Корпа Од Врба Со Постава Од Бела Ткаенина

Това е достапна
DEN 575.84
Количината на стоката:

Правоаголна Корпа Од Врба Со Постава Од Бела Ткаенина Прибл. Димензија : 15.87" х 11.5"х 5" 2 рачки за лесно носење.Атрактивна и елегантна обложена корпа.Практично и практично дополнување на секој дом.Одлична идеја за подарок Ова е убава корпа со средна големина, со отстранлив лагер. Симпатична, и добро изработена, прави многу убава корпа за подароци. Материјал : Плетен.- Наредени со крпа.- Двојни паѓачки рачки. Правоаголна Корпа Од Врба со Постава Од Бела Ткаенина.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата