Червин - ВЕГА XLS-2-Начин Дома Аудио Полица Звучник

Червин - ВЕГА XLS-2-Начин Дома Аудио Полица Звучник

Това е достапна
DEN 1.00
Количината на стоката:

Совршен за средини каде што просторот е на премија, Cerwin-Vega XLS-6 е двонасочна полица за книги, со еден вуфер импрегниран со влакна од 6,5 инчи и високотонец со мека купола од 1 инчи со комерцијален брановод. Капацитет на моќност : 125 вати (Врв). 6.5" Вуфер Со Конус Импрегниран Со Влакна. 1 " Мека Купола Твитер Со Феро Течност. Одговор на фреквенцијата : 50 Hz-20 k Hz (-3 d B), 39 Hz-20 k Hz (-10 d B). Тежина : 16 килограми / 7,2 кг.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата