Мека Зафат Делукс Чешел В Хром Позлатени Заби-

Мека Зафат Делукс Чешел В Хром Позлатени Заби-

Това е достапна
DEN 3.33
Количината на стоката:

Вестминстер Производи За Миленичиња - Мек Зафат Делукс Чешел Со Хромирани Заби. Помага да се растурат душеците и да се отстранат заплеткувањата додека се одржува здравјето и сјајот на палтото. Овој пакет содржи еден делукс чешел од 8-1/4х2 инчи со мека рачка за држење. Увезени. Мек Зафат Луксузен Чешел со Хромирани Заби : неговиот мек зафат го прави удобен за држење. Еден 8-1/4" х 2" делукс чешел со мека рачка за држење. Рачка Материјал : Мека-зафат. Увезени.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата