ОБВРСКИ, ТОМ. 2

ОБВРСКИ, ТОМ. 2

Това е достапна
DEN 1.00
Количината на стоката:

ОБВРСКИТЕ, ТОМ. 2 продолжението на оригиналните Обврски, обврските том 2 има уште повеќе од даблин, ирска групира бомбастична музика. Фалејќи се со многу класици На Бејби бумер, Како Што Се Однесете Ме На Реката, Мустангот Сали, а во Полноќниот Час, оваа компилација е исклучително душевна креација. Во подем Роберт Аркин е извонреден изведувач, покривајќи хитови Од Отис Рединг или Арета Френклин како што никој друг не можеше.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата