Клинички Бран На Влага Продолжен Жеден Навлажнувач За Лице За Олеснување На Кожата, 1. Оз

Клинички Бран На Влага Продолжен Жеден Навлажнувач За Лице За Олеснување На Кожата, 1. Оз

Това е достапна
DEN 0.33
Количината на стоката:

Клинички Бран На Влага Дополнителен Жеден Навлажнувач За Лице За Олеснување На Кожата е создаден за хронично сува кожа, во форма на крем-гел, овој хидратантен крем веднаш ја надополнува жедната кожа. Обезбедување моментален поттик на освежувачка влага што ја смирува сувоста, затегнатоста, испуканата и иритирана кожа. Враќањето на кожите ја балансира Клиниката Дополнително Жеден Навлажнувач за Лице за Олеснување На Кожата веднаш ја утешува, омекнува, смирува и ја надополнува вашата кожа. Клинички Бран На Влага Дополнителен Жеден Навлажнувач За Лице За Олеснување На Кожата : ќе остави вашата кожа да се чувствува полна, росна, блескава и блескава 24 задоволувачки часа. Состојки наменети за подобрување на природното производство на хијалуронска киселина, што и помага на вашата кожа да се држи за влага и да се спротивстави на предвремено стареење, фини линии, брчки и сува кожа. Ви дава поправка на влага во секое време кога сакате под или над шминка. Совршен за патување или летање кога се менува надморската височина, времето и воздушниот притисок може да ја исушат и соголат вашата кожа. Тестирана алергија. 100% мирис слободен. Не-акнегенски. Нафта слободен. Парабен Слободен. Погоден за сите типови кожа.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата