Нурисон Радосен Модерен Марокански Сив 7' 10' Површина Килим

Нурисон Радосен Модерен Марокански Сив 7' 10' Површина Килим

Това е достапна
DEN 793.28
Количината на стоката:

Паметна и софистицирана, Радосната Колекција претставува современи килими со свеж нов изглед и модерни палети на бои. Прекрасно привлечен во пастелни нијанси на розова, сина и сива боја, секој килим има издржлива конструкција со низок куп од влакна со ниско одржување, лесна нега кои совршено ќе се вклопат во секој обичен бохо амбиент. Воведете допир На марокански талент со овој интригантен радосен тепих за собирање, со шема на решетка за фенери. Егзотична, но разноврсна во слонова коска на сива боја, со влакна за лесна нега во елегантна конструкција со низок куп што носи живот и енергија во секоја просторија во домот. Лесно чистење и одржување на самото место. Идеален за употреба во простории со умерен сообраќај на стапалата. Килим рампа препорачува. Поради деталната конструкција на нашите килими, и рачно изработени и машински изработени, големини може да варираат до три инчи во ширина или должина.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата