Сочни Мода ЕДП Спреј, За Жени 1. оз

Сочни Мода ЕДП Спреј, За Жени 1. оз

Това е достапна
DEN 1.00
Количината на стоката:

Овој мирис доаѓа во нова кутија која содржи спреј за парфем од 1,0 мл. Производот е за жени.Наменета за девојката која никогаш не се плаши да се истакне во толпата, сочната мода ја доловува дрската смелост на марширањето кон сопствениот тапан. Сочен Парфем За Мода За Жени, 1 Мл Целосна Големина : на пример, вашето расположение, нивото на стрес, возраста, хемијата на телото, исхраната и тековните лекови може да ги променат мирисите што ги носите. Слично на тоа, факторот како сува или мрсна кожа може дури и да влијае на времето кога мирисот ќе трае откако ќе се нанесе. Нанесете на кожата, прскајќи 3-6 инчи подалеку од површината. Пол : Жени. Врвни Белешки : Пасифрут, Мандарински Портокал, Зелено Јаболко, Хиацинт, Лубеница, Невен, Зелени Лисја. Средни Белешки : Тубероза, Крин, Колк Од Роза. Основни Белешки : Пачули, Ванила, Карамела, Скапоцени Шуми, Крем Бруле. Мини & Големина Патување.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата