Raybestos EHT2102H Елемент3; Хибридна Технологија Поставена Подлога За Сопирачки

Raybestos EHT2102H Елемент3; Хибридна Технологија Поставена Подлога За Сопирачки

Това е достапна
DEN 222.08
Количината на стоката:

Елемент3; Комплет За Хибридна Технолошка Подлога За Сопирачки • формулација На хибридно триење со најдобри атрибути на полу-металик и керамика • покриеност Со Доцен модел • домашни и увозни апликации • над еден милион милји тестирање • Во Согласност со сите еколошки бакарни прописи • супериорни шипки за намалување на бучавата • хардвер вклучен во кутија, Каде Што Се Применуваат Вклопувања Изберете : 2018-2022 ХОНДА СПОГОДБА 2020-2021 ХОНДА ГРАЃАНСКИ екс 4 цил 1,5 Л 2019-2022 хонда инсајт 2021 акура tlx и повеќе-додадете го вашето возило во нашиот додаток за вклопување за Да Проверите.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата