Dorman CA63645PR Суспензија Задната Рака За Специфични Модели Hyundai Kia Одговара изберете: 1999-HYUNDAI СОНАТА, 2001-КИА ОПТИМА

Dorman CA63645PR Суспензија Задната Рака За Специфични Модели Hyundai Kia Одговара изберете: 1999-HYUNDAI СОНАТА, 2001-КИА ОПТИМА

Това е достапна
DEN 0.33
Количината на стоката:

Дизајнирана за безбедност на патниците и ригорозно тестирана за безбедни перформанси, оваа задна рака е дизајнирана како директна замена за оригиналниот дел на вашето возило. Водечкиот процес на евалуација во индустријата обезбедува непречено возење и предвидливо ракување. Со над 80.000 производи поддржани од тим инженери и експерти за производи со седиште во Соединетите држави, Дорман е првиот избор на автомобилски професионалци, механичари во дворот и самостојни низ Северна Америка. Квалитетна конструкција-произведена од исти материјали како и оригиналната опрема за безбедност и сигурност. Издржлив-заштитен финиш за долготрајна отпорност на корозија. Тестиран квалитет-претрпе тестирање за да обезбеди правилно вклопување и перформанси. Обезбедете вклопување-за да бидете сигурни дека овој дел одговара на вашето точно возило, внесете ја вашата година, направете, моделот и конфигурацијата во алатката за монтирање на оваа страница. Години на моделот на возилото овој дел одговара : Хјундаи Соната : 1999, 2000, 2001, 2002, 2003, 2004, 2005 Хјундаи XG300 : 2001 HYUNDAI XG350 : 2002, 2003, 2004, 2005 Kia Amanti : 2004, 2005, 2006kia Magentis : 2001, 2002, 2003, 2004, 2005, 2006 Киа Оптима : 2001, 2002, 2003, 2004, 2005, 2006.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата