Архитектонски Поштенски Сандачиња 5 Месинг Пловечка Куќа-Број 2

Архитектонски Поштенски Сандачиња 5 Месинг Пловечка Куќа-Број 2

Това е достапна
DEN 142.72
Количината на стоката:

Додадете специјален, завршен допир на домашните екстериери Со Архитектонските Поштенски Сандачиња 5 " Месинг Пловечка Куќа-број 2. Овој елегантен број е голем и лесен за читање од далечина. Цврстиот месинг 5 " броевите на пловечките куќи се излеани од песок, фалсификувани и исечени. Тие се обложени и завршени за елегантен изглед. Изберете од повеќе завршетоци. Архитектонски Поштенски Сандачиња 5 " Месинг Пловечка Куќа-Број 2 : цврсти месинг пловечки броеви на куќи. Песок фрлен. Архитектонски Поштенски сандачиња бројот на куќата е фалсификуван, исечен и полиран. Обложени и завршени. Изберете од повеќе завршетоци : Антички Месинг, Антички Бакар, Антички Калај, Црн, Темен Бакар, Полиран Месинг и Сатенски Никел.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата