Екена Милворк 18W 51 H Вистински Одговара Пвц Два Еднакви Рамни Панел Ролетни, Бибер Црвено

Екена Милворк 18W 51 H Вистински Одговара Пвц Два Еднакви Рамни Панел Ролетни, Бибер Црвено

Това е достапна
DEN 3.33
Количината на стоката:

Нашите композитни ролетни ЕПВЦ се дизајнирани за дополнителна издржливост и се држат до природните елементи. Тие се совршени за топли и влажни локации, како и за ладни и суви области. Композитни ролетни нудат елегантен изглед и мазна завршница. Тие се достапни во стандардни и сопствени опции за дизајн, со неограничени карактеристики за прилагодување. Дизајнерските бои нудат широк избор што одговара на надворешноста на секој дом. Изберете ги нашите тешки, долготрајни композитни ролетни за да додадете доживотна вредност во вашиот дом. Димензии : 18 "W x 51" H (секоја бленда). Дизајниран и рачно составен според вашите спецификации. Вистински изглед и чувство на автентични дрвени ролетни. Додава вредност и убавина во секој дом. Може да се користи во директен контакт со ѕидарски. Може да се користи во директен контакт со влага.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата