Автентичен Гроздобер Елеганција Прстен, Јасно CZ 191017CZ-48, 4. САД, Евра

Автентичен Гроздобер Елеганција Прстен, Јасно CZ 191017CZ-48, 4. САД, Евра

Това е достапна
DEN 6943.84
Количината на стоката:

Прикажувајќи прекрасен овален камен опкружен со ореол од треперлива кубна цирконија. овој романтичен прстен во стилот на пасијанс во сребро е инспириран од гроздобер накит дизајни. Пандора Овална Искра Хало Прстен.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата