Каролини Богатства ЦК4203ТБЛ Вести Розова Цвеќе Нерѓосувачки Челик оз Слаби Тамблер, оз, мултиколор

Каролини Богатства ЦК4203ТБЛ Вести Розова Цвеќе Нерѓосувачки Челик оз Слаби Тамблер, оз, мултиколор

Това е достапна
DEN 367.68
Количината на стоката:

Каролини Богатства ЦК4203ТБЛ20 Вести Пинк Цвеќиња Нерѓосувачки Челик 20 мл Слаби Гимнастичар, 20 мл, разнобоен Нерѓосувачки Челик 20 мл Слаби Гимнастичар со раса специфични западен Хајленд Бел Териер уметнички дела од еден од нашите уметници или графички дизајнери. Оваа Слаба Гимнастика од нерѓосувачки Челик 20 мл е од колекцијата На Богатства На Каролини Дијамантски Рози Розова. 20 Мл Двоен Ѕид Вакуум Изолирани Нерѓосувачки Челик Патување Кригла со еднократно Метал Слама. Овој популарен дизајн на тамблер е одличен и за мажи и за жени. 100% Бпа И Фталат Слободен. - Целосно уметничко дело во боја од врвот до дното-лесна за разбирање форма - безбеден лизгачки капак со лесно отворање - конструкција од нерѓосувачки челик - Миење Раце - Вклучува метална слама. Помогнете да ја спасите планетата со користење на нашите Ролки за повеќекратна употреба, како и со намалување на употребата на пластични шишиња со вода. Подарок кутија и подготвен за завиткување за подарок. Ова 20 мл Слаби Нерѓосувачки Тамблер е од Каролини Богатства Кучиња категорија на производи. Рачно Миење.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата