Кросли Каталина Мебел Покритие Сет-Круг Пресек Троседот И Масичка

Кросли Каталина Мебел Покритие Сет-Круг Пресек Троседот И Масичка

Това е достапна
DEN 511.84
Количината на стоката:

Дајте му на вашето засолниште За пресек Во Каталина со овој комплет заштитен надворешен капак со 2 парчиња. Сошиени од тежок мерач, засилен винил, овие капаци се подготвени да се соочат со елементите, било да се тоа снег, нечистотија, сок, дожд и многу повеќе. Затегнете ги зашиените врвки за влечење и одржувајте ја убавината на пресекот На Каталина без разлика на сезоната. Дизајниран да одговара На Надворешната Плетена Тркалезна Пресечна И Тркалезна Маса Каталина. Го штити мебелот од сонце, дожд, снег, нечистотија, сок и многу повеќе; Изработен од тежок мерач, армиран винил; Сив винил; отпорен на Пункција; Зашиени врвки за влечење безбедни капаци на мебелот; постава отпорна на Гребење; Целосно склопен; Дизајниран За Тркалезна Пресечна И Тркалезна Маса На Отворено Каталина.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата