Караоке: Виолина на Покривот

Караоке: Виолина на Покривот

Това е достапна
DEN 576.00
Количината на стоката:

Албумот вклучува две верзии на секоја песна, една со водечки вокал и една само со инструментални - вкупно 32 песни. Песните 1-16 содржат водечки вокал; песните 17-32 содржат само придружба. Ова му овозможува на изведувачот да научи песна со пеење заедно со вокалот и музиката, а потоа да ја практикува нивната техника придружена само со песни во позадина. Сите албуми На Сценските Ѕвезди се повторно снимени од актери и актерки и се во оригиналното шоу темпо и клучеви. Караоке : Виолина на Покривот.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата