Занаетчиски Другари Пренослив Организатор За Складирање За Изработка На Материјали, Прегради За Заклучување

Занаетчиски Другари Пренослив Организатор За Складирање За Изработка На Материјали, Прегради За Заклучување

Това е достапна
DEN 319.84
Количината на стоката:

Изградете свој прилагоден систем за складирање Со Двојниот Организатор За Заклучување На Занаетчиските Партнери. Оваа корисна ставка е идеална за брада, мониста, копчиња, светки, игли, иглички, украси и многу други предмети за изработка. Организаторот За Складирање На Занаетчиски Партнери е вграден во вистинската големина за домашна или канцелариска употреба. Дизајниран е со патентиран систем за заклучување, така што ќе можете да отворите само една канта истовремено, спречувајќи излевање. Овој чист пластичен организатор има 14 прегради, осигурувајќи дека ќе можете да бидете организирани колку што треба. Занаетчиски Партнери Заклучувања Двоен Организатор, 9.25" х 4.25 "х 1.25", 14 Прегради : без оглед на вашиот занает по избор, Со Организатори За Заклучување можете да чувате се што е уредно и уредно и веднаш при рака кога ќе ви треба. Само изберете ја вашата кутија за складирање и индивидуални организатори врз основа на вашите специфични организациски потреби. Патентираниот систем за заклучување на организаторите ви овозможува да отворите една канта истовремено, така што нема истурање на канта или миграција. Совршен за брадови, монистра, копчиња, светки, игли, иглички, украси и многу повеќе. Овој пакет содржи еден чист пластичен организатор од 14 оддели (1-1/4 "х 9" х 4-1/4 " со виолетова лента за заклучување). Организаторот за складирање На Занаетчиски Партнери мери 9.25 "х 4.25 " х 1.25". Увезени.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата