Впечатоци Цврст Микрофибер Самит Везена Навлака За Перница

Впечатоци Цврст Микрофибер Самит Везена Навлака За Перница

Това е достапна
DEN 2.00
Количината на стоката:

Лебдат во мирен сон под овие меки навлаки за перници од микрофибер. Одликувајќи се со прекрасен вез, тие гарантирано ќе додадат луксуз на секој ансамбл за постелнина. Комплетот Вклучува : Две (2) Навлаки За Перници. Материјал : 100% Четкан Микрофибер. Бои : Црна, Јаглен, Сива, Слонова Коска, Жалфија, Тен, Таупе, Бела/Црна, Бела/Златна, Бела/Сива, Бела/Светло Сина, Бела. Шема : Цврста, Извезена. Тежина : 90 GSM. Квалитет : Цврстиот, извезен комплет има суптилен сјај од нивната сатенска завршница. Стил : Секојдневен, Класичен, Модерен, Модерен И Современ Од Средината На Векот, Традиционален.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата