Каролини Богатства CK4476JMAT Опашка Стаорец Среќен Божиќ Вратата Мат, Затворен Килим или Отворено Добредојде Мат Вратата

Каролини Богатства CK4476JMAT Опашка Стаорец Среќен Божиќ Вратата Мат, Затворен Килим или Отворено Добредојде Мат Вратата

Това е достапна
DEN 303.84
Количината на стоката:

Следните неколку слоеви даваат стабилност на подлогата, а дното на подлогата е гума со печат за да се спречи лизгање. Користете ја оваа врата како дел од Вашите божиќни украси. Подлогата е дебела околу 1/4 инчи и обезбедува лесно растојание за повеќето врати. Подароци За Стаорци без опашка, колекционерски предмети За Стаорци без Опашка, врати за стаорци без Опашка, прават одлични подароци за сопственици на миленичиња, подароци за чувари на миленичиња, подароци за негуватели, подароци за ветеринар или подароци за речиси секој. Исчистете го килимот со благ детергент.Каролини Богатства CK4476 JMAT Опашка Стаорец Среќен Божиќ Вратата Мат, Затворен Килим или Отворено Добредојде Мат 24x36 Вратата Божиќ Опашка Стаорец Вратата.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата