LRGL5823S 5. Ку. Фт. Нерѓосувачки Гас Конвекција Паметен Опсег Со Воздушно Пржење

LRGL5823S 5. Ку. Фт. Нерѓосувачки Гас Конвекција Паметен Опсег Со Воздушно Пржење

Това е достапна
DEN 0.67
Количината на стоката:

- Воздушно . - Конвекција На Вентилаторот . - Тинк И Проактивна Грижа За Клиентите . - 20к Бту Режач . - Самочистење И Лесно Чистење . - Премиум Широки Решетки и Решетка Од Леано Железо . - Линија за коса Четкани Капачиња За Горилници ОД Нерѓосувачки Челик LG LRGL5823 S Опсег На Гас Добијте моментална топлина од ринглите за гас и поминувајте помалку време правејќи го готвењето. Со единечен опсег за готвење во рерна, подгответе оброк за целото семејство без никакво прашање. За заштеда на простор во малите кујни, овој самостоен опсег за готвење е вистинскиот избор.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата