СПЈ-Опкружувачки канал звучници-безжичен-Вати

СПЈ-Опкружувачки канал звучници-безжичен-Вати

Това е достапна
DEN 3.00
Количината на стоката:

LG SPJ4-звучници за опкружувачки канали - Карактеристики И Придобивки за Безжични Клучеви : звучните шипки за проширување На Опкружувачки звук можат да ја наполнат просторијата со возбудливо, извонредно виртуелно опкружувачко аудио. Но, изберете модели, исто така, може да се надгради на вистински опкружувачки звук преку овие додаток на задниот канал звучници. Содржината на овој комплет може да ја претвори дневната соба во домашно кино. Безжична конекцијадодавањето звучници на задниот канал во поставувањето на домашно кино може да направи да звучи уште подобро, но жиците за трчање може да бидат мака и болка во очите. Затоа звучниците во овој комплет се дизајнирани да поврзуваат Безжично.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата