[СТАРИОТ МОДЕЛ] БУМБОТИ ПОВТОРНО Безжичен Ултрапренослив Водоотпорен Звучник за iPods Паметни Телефони Таблети И Лаптопи

[СТАРИОТ МОДЕЛ] БУМБОТИ ПОВТОРНО Безжичен Ултрапренослив Водоотпорен Звучник за iPods Паметни Телефони Таблети И Лаптопи

Това е достапна
DEN 0.67
Количината на стоката:

Бумбот Рекс исто така беа дизајнирани со Школка за СТОМАЧНИ МУСКУЛИ тестирана со капка. БУМБОТОТ РЕКС е изграден да ги издржи барањата на активен животен стил за да можете да ја донесете музиката таму каде што најмногу уживате. Клип-дизајнот на БУМБОТ РЕКС ви овозможува да доживеете разноврсност без раце во различни услови. Со вграден клип, бумботите лесно можат да се врзат за вашиот ранец, џеб или јакна. Дизајниран За Вашата Авантура Повеќето аплус одат во хибернација штом има врнежи во воздухот. Водоотпорната конструкција НА БУМБОТ РЕКС ви овозможува да имате звук на висока верност дури и при дожд или снег. Со револуционерен акустичен и индустриски дизајн, микрофон за поништување бучава, интеграција На Сири/гласовна контрола и вграден клип, БУМБОТОТ РЕКС ви овозможува да останете поврзани со вашите пријатели и вашата музика додека го чувате телефонот безбедно во вашиот џеб. Земете Го Вашиот Аудио Насекаде, Во Секое Време Бумботите се оригиналниот ултрапренослив звучник; нивниот индустриски дизајн е изграден за живот во движење. Можете да наполните соба со музика или да ги забавувате вашите пријатели во паркот. Направете Ги Вашите Домашни Уреди Безжични Да Кажат дека имате убаво поставување звучници дома, Карактеристики : Врвен КВАЛИТЕТ НА ЛИНИЈАТА HD печатење што никогаш нема да излезе или избледи! Ќе остане добро како ново додека не се смените за нов уред!. Што значи тоа? БУМБОТОТ РЕКС може да претепа. Со опсег од 33 метри можете слободно да се движите со вашата музика. Можете да проследувате музика, да менувате песни и да одговарате, да завршувате или да негирате телефонски повици во лет. БУМБОТОТ РЕКС компресира двојни драјвери и бас вуфер за да ви даде звук на пристаниште со дел од големината.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата