Мини Место Сандер Полирач Со Влошки

Мини Место Сандер Полирач Со Влошки

Това е достапна
DEN 1045.44
Количината на стоката:

Тежина (фунти. Должина (во. Орбита Надвор од собата (во. Оваа електрична алатка обезбедува 13. Оваа воздушна алатка вклучува различни влошки за брусење; дискови за брусење (разни гриз) и влошки за полирање од јагнешко дрво или сунѓер се достапни одделно. Основана во 1998 година, нашата линија за воздушни алатки има значително намалено ниво на бучава додека задржува поголема моќност и вртежен момент. Комбинираната рамнотежа вретено-бројач обезбедува сигурност и ги намалува нивоата на вибрации на 1,8 м/сек2. Влезот на воздухот(во.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата