Каролини Богатства BB9348JMAT Merino Овци Божиќ Врата Мат, Затворен Килим или Отворено Добредојде Мат Вратата 36 L x

Каролини Богатства BB9348JMAT Merino Овци Божиќ Врата Мат, Затворен Килим или Отворено Добредојде Мат Вратата 36 L x

Това е достапна
DEN 0.67
Количината на стоката:

Долниот слој на подлогата е гума со печат за да обезбеди функција што не се лизга на подлогата. Внатре во подлогата има неколку слоеви за да се држи заедно и да се обезбеди поголема издржливост. Користете градинарско црево за да ја избркате нечистотијата од подлогата. Подароци за овци мерино, Колекционерски предмети За Овци Мерино, врати За Овци Мерино, прават одлични подароци за сопственици на миленичиња, подароци за чувари на миленичиња, подароци за негуватели, подароци за ветеринар или подароци за речиси секој. Оваа подлога може да се користи или како внатрешна патосница за влез или надворешна подлога за добредојде. Подлогата е исечена со црна полиестерска ткаенина која ги врамува уметничките дела и ги држи сите слоеви заедно. Зголемете го притисокот со палецот на цревото и потоа користете го притисокот од водата за да ја отстраните нечистотијата. Не чистете со четка за да не ја повлечете дремката на филцот на горниот слој на подлогата. Додадете боја на вашата врата со оваа Подлога За Уметнички Дела во целосна боја.Каролини Богатства BB9348 JMAT Мерино Овци Божиќ Врата Мат, Затворен Килим или Отворено Добредојде Мат 24x36 Вратата 36 " L x Божиќ Мерино Овци Вратата. Внимавајте да не извадите лежалка во тој процес. Горниот слој на оваа декоративна подлога е полиестерски филц. Подлогата е со димензии 36 инчи од најдолгата страна и 24 од задниот дел на подлогата напред. Исчистете го килимот со благ детергент. Можете да користите и машина за перење. Ролери за влакненца може да се користат за отстранување на влакната од домашни миленици од подлогата. Исчистете ги дамките со средство за чистење што не произведува многу пена. Користете ја оваа врата како дел од Вашите божиќни украси.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата