Furinno Fncj-3-Ниво Решетката За Чевли, Дрво, Еспресо

Furinno Fncj-3-Ниво Решетката За Чевли, Дрво, Еспресо

Това е достапна
DEN 895.84
Количината на стоката:

Решетката и полиците со отворен дисплеј обезбедуваат лесно складирање и приказ за украсни и домашни додатоци за живеење. Погоден за простории кои имаат потреба од вертикална површина за складирање. Со лесни упатства за склопување. оваа единица може да се состави за само 30 минути. Дизајниран да ги задоволи барањата на ниска цена, но издржлив и ефикасен мебел. Направено од 100 проценти увезено борово дрво со висока издржливост и без груби хемикалии. Едноставен став кон животот се рефлектира директно во дизајнот на мебелот. Број На Модел : 33019 Бор Цврсто Дрво Решетката За Чевли. Едноставен, стилски дизајн, но функционален и погоден за секоја просторија. Паметен дизајн комбинирајќи седечка клупа и решетка за чевли. Се вклопува во вашиот простор и потреби. Произведено со висококвалитетно цврсто борово дрво со еколошки лак. Упатства за нега : избришете ја со чиста амортизирана крпа. Димензија на производот : 23.6 (W) x 17.5 (H) x 11 (D) Инчи. Сликите се за цели на илустрација.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата