АМЕРИКА оз. Храна Мед Кремасто Ширење, Оригинално

АМЕРИКА оз. Храна Мед Кремасто Ширење, Оригинално

Това е достапна
DEN 159.52
Количината на стоката:

Карактеристики започнете го денот со целиот природен мед уживајте на тост, ѓевреци, крекери, парчиња овошје или ароматизирајте ги вашите пијалоци.Вкус-Оригиналкапацитет-12 мл.Пакет од 6-SKU : KEHE31649 ПРИРОДНА АМЕРИКА 259576 12 мл. Храна Мед Крем Ширењето, Оригиналот.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата