Поврзете Игра Со Карти За Деца На Возраст И Повеќе, 2-Играчи 4-Во-Ред Игра

Поврзете Игра Со Карти За Деца На Возраст И Повеќе, 2-Играчи 4-Во-Ред Игра

Това е достапна
DEN 251.84
Количината на стоката:

Играчите имаат за цел да завршат 4 Мисии за победа. КОМПЛЕТНИ МИСИИ : симболите За Напојување на картичките им овозможуваат на играчите да преземат дополнителни активности, носејќи неочекувани пресврти додека се обидуваат да завршат 4 мисии за да победат. ИГРА ЗА ДЕЦА : играта Поврзи 4 карти може да направи одличен подарок за роденден, подарок за одмор или полнење за чорапи за деца на возраст од 5 и повеќе години.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата