Блекхок Тактички Извршување Краток Ракав Кошула Челик Мали

Блекхок Тактички Извршување Краток Ракав Кошула Челик Мали

Това е достапна
DEN 319.84
Количината на стоката:

БЛЕКХОК! Извршување Кошула Со Кратки Ракави комбинира издржливост и дишење со сила и стил. Ткаенината рипстоп е обложена со тефлонски Штит отпорен на временски услови+ способен да одбие масло, вода и дамки додека се спротивставува на солзи и исеченици. Тројното шиење на секој критичен спој обезбедува засилување потребно под стресно абење. Вентилираниот заден јарем обезбедува одлична дишење додека скриените џебови за документи обезбедуваат простор За Сите додатоци Издржлива Полиестерска/Памучна Мешавина Рипстоп Ткаенина. Тефлонски Штит+ Заштитен. 7 Повеќенаменски Џебови. Испуштен Заден Јарем. Скриено Копче Надолу Јака.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата