Бриџстоун Голф Снедекер Турнеја Е-Ракавица

Бриџстоун Голф Снедекер Турнеја Е-Ракавица

Това е достапна
DEN 301.12
Количината на стоката:

Подобрената Кожа Од Карета обезбедува меко чувство, постојан стисок и одлична издржливост. Мрежестите влошки обезбедуваат дишење и флексибилност. Јазичето технологија обезбедува супериорен одговара. Бриџстоун Снедекер Тур Е-Ракавица : Подобрената Кожа Кабрета обезбедува меко чувство, конзистентно држење и одлична издржливост. Мрежестите влошки обезбедуваат дишење и флексибилност. Јазичето технологија обезбедува супериорен одговара.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата