Модвеј Авалон Лизгање Ткаенина Троседот Во Беж

Модвеј Авалон Лизгање Ткаенина Троседот Во Беж

Това е достапна
DEN 1.33
Количината на стоката:

Донесете секојдневна удобност и крајбрежен модерен стил во вашиот простор за живеење Со Софата Со Лизгање Авалон. Со удобен, но прилагоден профил, оваа троседот во дневната соба ги повикува гостите да седнат и да се релаксираат. Неговиот тапацир од мека ткаенина нуди пристапна привлечност, а дизајнот со лизгање овозможува освежен изглед во годините што доаѓаат. Комплетна со цврста дрвена рамка и црни нозе со иглички што не означуваат, овој тросед нуди врвно искуство за седење благодарение на седумте перници за фрлање, густата подлога од пена и системот за поддршка на пролетта без попуштање. Авалон го обновува традиционалното искуство за купување мебел со испорака директно до вашиот праг во погодно пренослива кутија со лесни упатства за склопување. Тежина Капацитет : 900 фунти. СЕКОЈДНЕВНА УДОБНОСТ-Опуштената удобност и секојдневниот стил нудат крајбрежна инспирација за овој модерен тросед што го прави лесен додаток на дневна соба, дневна соба, дувло, спална соба или домашна канцеларија. СОФА - ВО-КУТИЈА-Сигурно ќе стане добро сакано место за одмор, овој тапациран тросед дава секојдневна удобност на просторот за живеење и бродовите во погодно пренослива кутија за лесна испорака на стан. ТРОСЕДОТ ПОКРИЕН СО ЛИЗГАЊЕ-Тапациран во полиестерска ткаенина, пристапниот дизајн на овој тросед повикува на релаксација со густа подлога од пена и синусна пролетна поддршка. Дизајнот со лизгање го одржува Авалон свеж. ЛЕСНО СКЛОПУВАЊЕ-Повторно Измислување на искуството за купување мебел, овој тросед има рамка од цврсто дрво и е погодно испратен директно до вашиот праг со лесни за следење упатства за склопување. СОФА ВО ДНЕВНАТА СОБА-разноврсен кауч за вашиот дом или стан, овој тросед ги надополнува модерните и современите декори од средината на векот. Димензии : 32 "Л х 75" В х 32 " Ч; Ограничување На Тежината : 900 фунти.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата