Женски Пар Топлина Задржувач Екипажот Чорапи

Женски Пар Топлина Задржувач Екипажот Чорапи

Това е достапна
DEN 0.33
Количината на стоката:

Кога ќе пристигнат студени температури, Задржувачите на Топлина Од Женските Чорапи За Задржување На Топлина Од 2 Парови На Мук ЛУКС ви го вратија грбот. Со напредна технологија за задржување на топлинска топлина и конструкција на предиво со висока густина, овие супер меки чорапи ќе ги одржат прстите здрави без разлика на се. . Машина за перење ладно. Само не-хлорирање белило кога е потребно. Сува рамна. . - 91% Акрилик, 8% Полиестер, 1% Спандекс Плете. - 2 Пар Пакет. - Екстра густа конструкција и предиво со висока густина . - Напредна технологија за задржување на топлинска топлина за дополнителна топлина . - Повеќе Опции За Боја. - Една Големина 2 Пар Пакет. Повеќе бои и дезени.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата