Саливанс Лед Гном Орнамент Мултиколор 4.5 Х Сет од 3

Саливанс Лед Гном Орнамент Мултиколор 4.5 Х Сет од 3

Това е достапна
DEN 1.33
Количината на стоката:

Осветлете Ја Вашата Новогодишна елка оваа година со овие преслатки украсни гном. Со светли бои и чудно чувство, овие гноми ќе додадат дополнителна забава на вашиот празничен декор. Во текот на последните 55 години, Саливанс стана лидер во индустријата во украсите на домот. Нашиот бренд е вкоренет во традицијата додека инкорпорира модернизирани трендови за да го одржите вашиот дом во тек со безвременски стил. Овде Во Саливанс, ние се гордееме со создавање дизајни на производи фокусирани на квалитетот и вредноста, осигурувајќи дека нашите клиенти имаат пристап до убави производи по разумни ценовни поени. Украсете Ја Вашата Елка со овој прекрасен комплет украс. Овој висококвалитетен комплет глинен украс може да се изнесува од година во година. Овој сет на црвени орнаменти сигурно ќе ја надополни Вашата Елка. Комплет од 3 орнаменти со разновиден, но кохезивен изглед. Секој украс во комплетот мери 2,75 "Л х 2,75" В х 4,5 " Х.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата