Лебдиш-Картинг Приврзаност За Ѕвер Електричен Ховерборд Во Црно

Лебдиш-Картинг Приврзаност За Ѕвер Електричен Ховерборд Во Црно

Това е достапна
DEN 889.44
Количината на стоката:

Хит на отворен пат во вистински ѕвер на кабриолет - Ѕверот Кабриолет е најновото решение за мобилност Од Лебди-1. Овој моќен пријател од ховерборд има рачни контроли на задните тркала, прилагодлива должина на рамката и едноставен систем за прицврстување за лесно поврзување со вашиот ховерборд.Оттаму, можете да крстарите по улиците, дините или отворениот пејзаж со забавен и моќен кабриолет дизајниран да донесе часови забава и истражување со секое последно возење. Одликувајќи се со голема и преголема гума од 8 инчи напред, ја имате суспензијата што ви е потребна за удобно да ја погодите секоја испакнатина."Патувајте со брзина на животот."Рачно управувано-ви дава целосна контрола врз вашето искуство со возење. Независниот погон на задните тркала овозможува брзо вртење и возење наназад. Двојни калеми за апсорпција на удари. Прилагодлива должина на рамката. Прилагодливи ремени за безбедно прицврстување на кабриолетот на вашиот електричен скутер. Компатибилност : Повеќето ховерборди со тркала од 10 инчи.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата